Ege Laptop

Denizli Laptop Tamiri


Şirketimiz EGE LAPTOP ; Notebook , elektronik ve bilgisayar tamir merkezi 2009 yılından itibaren Denizli'de hizmet vermeye başlamıştır. Sektörde yenilikçilik ve kaliteli hizmet de her zaman öncülük yapmış genç ve dinamik ekibi ile örnek teşkil edecek bir şirket izlenimi bırakmıştır. EGE LAPTOP Müşteri ihtiyaçlarına en uygun ve en yenilikçi çözümler sunarak müşteri karlılığını arttırırken güvenilirlik ve devamlılığı esas almıştır.

EGE LAPTOP KURUMSAL ; Şirketimiz kurumsal alanda çözüm ortaklarına yüksek performans , hızlı teknik destek , esnek çalışma şartları , özel bayi fiyatları , güven ve kaliteyi en üst seviyede sunmaktadır.

EGE LAPTOP BİREYSEL ; Bireysel alanda da en az kurumsal alanda olduğumuz kadar , profesyonel destek anlayışı ve güler yüzlü ekibimiz ile müşterilerimizin teknik anlamda , her ihtiyacını karşılama yönündeki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Tüm bireysel müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisini kazanmak için desteklerimizle sürekli yanında olmaktan gurur duymaktayız.

VİZYONUMUZ : Şirketimizin vizyonu Türkiye kapsamında teknik servis hizmetinde sektörün öncü lideri olmak verdiği kaliteli hizmet ile gerek kendi adından gerek Denizli'mizden söz ettirmektir.Şirketimiz yedek parça ithalatı ve yurtiçi toptan satışında Türkiye genelinde en büyük ve en güvenilir dağıtım merkezi olmayı hedef edinmiştir.

MİSYONUMUZ : Şirketimizin misyonu “Türkiye bilişim pazarında, tüm çalışanlarının katılımıyla ve tüm paydaşları için artı değer yaratarak sürekli gelişen kurumsal, yaratıcı ve güvenilir bir hizmet şirketi olarak varlığını sürdürebilmektir”.